0 0,00 

Prace kulturoznawcze: O mnemotoposach i snach

cultura celtionis prace kulturoznawcze
Prace kulturoznawcze: O mnemotoposach i snach

WYDARZENIE ODWOŁANE

Ze względu na trwający w budynku instytutu kulturoznawstwa strajk okupacyjny studentów, wydarzenie zostało odwołane i odbędzie się w innym terminie.

Serdecznie zapraszamy na Patio wrocławskiego Kulturoznawstwa (ul. Szewska 50) w najbliższy wtorek – 11 czerwca! O godz. 18.00 rozpocznie się spotkanie wokół premierowego numeru “Prac Kulturoznawczych” pod redakcją Jacka Schindlera i Izoldy Topp, dedykowanego profesorowi Stefanowi Bednarkowi.

O mnemotoposach i snach z redaktorami i autorkami tekstów porozmawia Krzysztof Łukasiewicz. Spotkanie odbywa się w ramach cyklu “Cultura Lectionis” prowadzonego przez wrocławski oddział Polskiego Towarzystwa Kulturoznawczego.

Od 10 czerwca będziecie można już czytać wersję online w otwartym dostępie na Platformie Czasopism: wuwr.pl, jak i zakupić wersję drukowaną na wuwr.eu! 🙂

Zapraszamy stronę wydarzenia na Facebooku!

Powrót

Informacje praktyczne

Data
11/06/2024
Godzina
18:00
Miejsce
Patio wrocławskiego kulturoznawstwa - Szewska 50

O publikacji

Spory o wartości II. Światy alternatywne

W latach 2014–2017 w Instytucie Kulturoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego prowadzone były badania pod szyldem „Spory o wartości”. Zaangażowało się w nie kilkoro pracowników, doktorantów i studentów. Przedstawiany tom jest drugą publikacją, którą zaowocował ten projekt. Podobnie jak pierwsza książka, zbiór „Spory o wartości II” jest świadectwem myślenia według wartości w kontekście badań kulturoznawczych. Tytułowe „Światy alternatywne” zapraszają do namysłu nad […]

Więcej o produkcie