Zapisz się, by otrzymywać informacje o nowościach wydawniczych i spotkaniach.

Zamknij
0 0,00 

Kontakt

Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego sp. z o.o.

plac Uniwersytecki 15
50-137 Wrocław

NIP: 8971066307
REGON: 930812608
KRS: 0000184833

Godziny otwarcia
poniedziałek–piątek: 8.00–16.00


Redaktor naczelny
Marcin Hamkało
marcin.hamkalo@wuwr.pl

Zastępca redaktora naczelnego
Mariusz Urbanek
mariusz.urbanek@wuwr.com.pl
tel. 71 375 2666


Specjalistka ds. PR
Magdalena Basak
magdalena.basak@wuwr.com.pl
tel. 71 375 2474


Administracja

administracja@wuwr.com.pl
tel. 71 375 2474

Aleksandra Hołowacz

aleksandra.holowacz@wuwr.com.pl
tel. 71 375 2474

Paweł Rogowski
pawel.rogowski@wuwr.com.pl
tel. 71 375 2474


Redakcja

sekretariat@wuwr.com.pl

Koordynacja Czasopism Naukowych w Sieci
Ewa Balcerzyk-Atys
ewa.balcerzyk@wuwr.com.pl
tel. 71 375 2773

Redaktor
Kamil Cekiera
kamil.cekiera@wuwr.com.pl
tel. 71 375 2886

Redaktorka
Bożena Dembińska
bozena.dembinska@wuwr.com.pl
tel. 71 375 2886

Redaktorka
Magdalena Habera
magdalena.habera@wuwr.com.pl
tel. 71 375 2886


Redaktorka techniczna
Aleksandra Hajduk
aleksandra.hajduk@wuwr.com.pl
tel. 71 375 2991

Redaktorka techniczna
Anna Kubinka
anna.kubinka@wuwr.com.pl
tel. 71 375 2991

Redaktorka
Monika Mielcarek
monika.mielcarek@wuwr.com.pl
tel. 71 375 2474

Sekretarka wydawnictwa
Irina Popadeykina
irina.popadeykina@wuwr.com.pl
tel. 71 375 2773

Ten serwis w celu prawidłowego działania używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce cookies.
Zamknij