0 0,00 

Światowy Dzień Książki 2024

23/04/2024
Światowy Dzień Książki 2024

W Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich świętujemy i zachęcamy do czytania! 𝗗𝘇𝗶𝘀́ 𝗻𝗮𝘀𝘇𝗮 𝘄𝗶𝗼𝘀𝗲𝗻𝗻𝗮 𝗽𝗿𝗼𝗺𝗼𝗰𝗷𝗮 -𝟯𝟬% 𝗱𝗼𝘀𝘁𝗲̨𝗽𝗻𝗮 𝗷𝗲𝘀𝘁 𝗱𝗹𝗮 𝘄𝘀𝘇𝘆𝘀𝘁𝗸𝗶𝗰𝗵! Możecie z dowolnego maila dokonać zakupów w naszej księgarni internetowej i cieszyć się się nowymi publikacjami!

Skorzystajcie z kodu WUWR30 kupując na stronie www.wuwr.eu🤓

Światowy Dzień Książki ustanowiony przez UNESCO to nie tylko okazja do promocji czytelnictwa, ale także do uznania pracy autorów i redakcji – w każdy etap pracy nad książką wkładamy nie tylko nasze umiejętności ale i serce, dbając o najwyższą jakość realizowanych projektów wydawniczych.

Kupując bezpośrednio od Wydawcy wspieracie naszą pracę i doceniacie autorów – dziękujemy za to! ☺️

Równie istotne jest znaczenie praw autorskich i ochrony własności intelektualnej. Ogromną ilość pracy wkładamy w zdobywanie odpowiednich licencji lub odnajdywanie potrzebnych materiałów w otwartym dostępie. Apelujemy o szanowanie praw twórców, zwłaszcza w czasach powszechnego kopiowania i udostępniania treści!

Na zdjęciu może niewielki, ale baaardzo ciężki zbiór wydawnictw z uwzględnieniem nowości! A udźwignęła je wszystkie składaczka Ola – to m.in. dzięki niej nasze książki nabierają kształtów!

Powrót

Przeczytaj również