0 0,00 

Poszukujemy do współpracy redaktorów do opracowywania tekstów naukowych w j. angielskim, niemieckim, czeskim, słowackim, włoskim i ukraińskim

23/10/2023
Poszukujemy do współpracy redaktorów do opracowywania tekstów naukowych w j. angielskim, niemieckim, czeskim, słowackim, włoskim i ukraińskim
archiwalne

Doświadczenie redaktorzy publikacji obcojęzycznych mile widziani!

Nawiążemy stałą współpracę z doświadczonymi redaktorami (umowa zlecenie, umowa b2b – obowiązuje rozliczenie za arkusz wydawniczy, stawka do negocjacji) w zakresie kompleksowego opracowania tekstów naukowych (redakcja, korekta) w językach: angielskim, niemieckim, włoskim, ukraińskim, słowackim, czeskim. Oczekujemy co najmniej trzyletniego doświadczenia w zakresie redakcji książek i czasopism, mile widziane, naukowych.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV wraz z listą zredagowanych publikacji mailowo na adres: praca@wuwr.com.pl.

Na zgłoszenia czekamy do 30 grudnia 2023 r.

Rozpatrywane będą tylko aplikacje zawierające poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wydawnictwo Szermierz Sp. z o.o. (d. Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego sp. z o.o.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).


Powrót

Przeczytaj również