0 0,00 

Praca dla redaktora_ki w j. angielskim

27/02/2023
Praca dla redaktora_ki w j. angielskim
archiwalne

Ogłaszamy nabór na stanowisko redaktora_ki tekstów w języku angielskim i polskim w Wydawnictwie Uniwersytetu Wrocławskiego sp. z o.o.

Poszukujemy osoby doświadczonej w redakcji tekstów naukowych w języku angielskim i polskim. Oferujemy zatrudnienie w formie umowy o pracę lub umowy zlecenia (obowiązuje rozliczenie za arkusz wydawniczy). Nasz kameralny Zespół pracuje w centrum Wrocławia, na drugim piętrze kamienicy (przy placu Uniwersyteckim 15). Praca głównie stacjonarnie, z możliwością częściowej pracy w trybie zdalnym.

Prosimy o przesyłanie CV i próbki zredagowanego przez osobę aplikującą dowolnego tekstu naukowego (w językach polskim i angielskim) w trybie śledzenia zmian* lub/i portfolio mailowo na adres: administracja@wuwr.com.pl. Nie liczymy na to, że ukoczyłaś_eś filologię angielską, ale na to, że znakomicie posługujesz się językiem angielskim.

Na zgłoszenia czekamy do 20 marca 2023.

Rozpatrywane będą tylko aplikacje zawierające poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).


*Możesz też przygotować redakcję wybranego przez nas fragmentu (pobierz).

Powrót

Przeczytaj również