0 0,00

Praca dla księgarki lub księgarza

19/10/2022
archiwalne

Ogłaszamy nabór na stanowisko księgarza lub księgarki w Wydawnictwie Uniwersytetu Wrocławskiego sp. z o.o.

Zakres obowiązków:

  • obsługa sprzedaży publikacji Wydawnictwa, a w tym sprzedaż bezpośrednia i internetowa za pośrednictwem sklepu www.wuwr.eu;
  • opieka nad magazynem Wydawnictwa;
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji;
  • obsługa prenumerat i wysyłki egzemplarzy obowiązkowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę lub umowy zlecenia w wymiarze 20 godzin tygodniowo (pół etatu);
  • wynagrodzenie ustalone indywidualnie w zależności od doświadczenia i umiejętności;
  • elastyczny grafik;
  • nieograniczony dostęp do pracowniczej biblioteki.
  • Nauczymy Cię, jak korzystać z programu magazynowego.

Wymagania:

  • znajomość programu Excel;
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej.

Prosimy o przesłanie CV na adres administracja@wuwr.com.pl.
Na zgłoszenia czekamy do 31 października 2022.

Rozpatrywane będą tylko aplikacje zawierające poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Przeczytaj również